Wyszukiwarka


Logowanie


Zarejestruj się

Apartamenty w Zakopanem

Do Zakopanego przyjeżdżają tłumy turystów z kraju i zagranicy. Nie ma się, co dziwić skoro miejsce jest tak dobrze przygotowane na ich przyjazd. Mamy wiele atrakcji czynnych przez cały rok jak i takich, które są sezonowe. Z tych sezonowych i zimowych na pewno warto wymieniać Śnieżny Zamek i labirynt.

W ostatnim sezonie był to hit, który wszyscy chcieli zobaczyć. Zapewne każdy będzie chciał w przyszłym roku tam być, dlatego trzeba wcześniej zrobić rezerwacje noclegów w Zakopanem. Zimą można również skorzystać z term, które na nas czekają. Tutaj trzaskający mróz, a my miło spędzamy czas w wodzie. W okresie letnim mamy baseny na terenie Zakopanego żeby się schłodzić po ciężkim dniu. W górach jest tak dużo do oglądania, że na pewno każdy tutaj dla siebie coś znajdzie. Warto odwiedzić Gubałówkę czy Kasprowy Wierch. Jeśli będziemy blisko to możemy od razu sprawdzić jak na żywo wygląda Wielka Krokiew. To miejsce historyczne, które wiąże się dla nas Polaków z bardzo miłymi wspomnieniami, dlatego jeśli jesteśmy w Zakopanem to naszym obowiązkiem jest tam być. Tym bardziej, że będziemy zwiedzać Śnieżny Zamek, który jest blisko skoczni.


 

Gdzie można znaleźć noclegi?

Tym osobom, którym zależy na komforcie można polecić apartamenty. Jednym z nich jest apartament Lazur. Przeznaczony dla czterech osób znajduje się jedynie pięć minut od Krupówek. Na wyposażeniu znajdziemy sofę dwuosobowa, stoliki, stół z krzesłami czy komodę z szufladami. W sypialni mamy duże małżeństwie łoże, a w łazience kabinę prysznicową. Jest też aneks kuchenny, w którym jest lodówka, zmywarka, płyta ceramiczna, kuchenka mikrofalowa i potrzebne nam naczynia oraz garnki. Balkon to jednocześnie ogród zimowy. Na pewno w tym miejscu spędzimy miło czas. Gdzie je znaleźć? Trzeba odwiedzić stronę apartamenty Zakopane, Kościelisko i sprawdzić jak to wszystko wygląda. Mamy opis i zdjęcia, a dodatkowo od razu dowiemy się czy jest wolny i ile ma nas to wszystko kosztować. Mając te informacje wiemy czy możemy sobie ten apartament wybrać czy szukamy jakiegoś innego.

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać komentarze!